Neden Panel Klima ?

Panel hava soğutma, estetik olarak montaja entegre olur ve sıcaklığın stabilitesini ve kontrolünü korumayı amaçlar ve ayrıca neme ve toza karşı koruma sağlar. Bu ürün, hassas elektronik aletlerinizi gereksiz bir kesinti olmadan korumak için de şiddetle tavsiye edilir. Bu ürün, aerodinamik hava akışını garanti eden bağımsız iki hava devresine sahiptir. Paneldeki dış devre, ekipmanda çıkarılan ısıyı atmosfere dağıtırken, paneldeki hava Koşulundaki iç devre paneldeki serin havanın dolaşımını artırır.

Panel hava soğutma ile ilgili en iyi şey, paneldeki kondenser sıcak havayı diğer yerlere atmak için kullanılabilecek özel modellere sahip olmasıdır. Soğutma devresinde mühürlü kompresörler, ilişkili soğutma ekipmanları ve ölçüm cihazı bulunur. Sıcaklık kontrol ünitesi alfanümerik ekran ve arıza anahtarları ve garanti kolay insan-makine arayüzleri erişilebilirlik ve kullanım ile programlanmış bir mikroişlemci denetleyicisi içerir. Set ve gerçek sıcaklık değerlerinin dijital ekranı, sıcaklığı kontrol etmeyi kolaylaştırır. Programlanan değerler ve parametreler, kompresör başlatma ve sıcaklık dengesi için minimum zamanı garanti eden başlangıçlar arasında ayarlanabilir bir gecikme ile uçucu olmayan bir bellekte saklanır.

Panel klima alma düşünmelisiniz birçok nedeni vardır. Ne kadar az olursa olsun herhangi bir sıcaklık artışı, elektronik bileşenlerin ömrünü ve dayanıklılığını ciddi şekilde etkileyebilir. Toz ve yağ da kötü bağlantı ve kısa devreyi etkiler. Bir Panel hava soğutma standart özellikleri bir döner mini kompresör motoru, CFC ücretsiz soğutucu, dışarıdan montaj, ağır çelik kasa, yüksek hızlı eksenel fan motoru, düşük sıcaklık dijital kontrolör ve birkaç zerre içerir. Panel hava kanalı, toprak, asit ve kimyasal alanlarda ve 60 ° C’nin üzerindeki sıcaklıklarda kurulum için uygun değildir.